Máj18

Minden óra, amit időgazdálkodásra fordítasz, órák ezreit eredményezi hosszútávon! Ingyenes intenzív időgazdálkodás képzés egyetemünk diákjainknak.

Máj14

Hagyományainkhoz híven Mennybemenetel ünnepén egyetemünkön csendesnapot tartunk

Máj12

Önismereti csoport - ZÁRÓALKALOM

Már2-8

Dec17

CIPŐSDOBOZNYI SZERETET lezárása és a csomagok célbajuttatása

Emmaus kurzus / bibliaóra

Kérdésed van a hitről, Istenről, kereszténységről? Akkor itt a helyed! Akkor is köztünk a helyed, ha már elindultál egy úton Isten felé, hiszen "egymás hite által" is épülhetsz! Helyszín: Diákklub Kezdési időpont: 19 óra

Dec16

Karácsonyi ünnepség

"Dicsőség a magasságos mennyekben az Istennek, és e földön békesség, és az emberekhez jó akarat!" (Lk2,14) Mielőtt szeretteink körében készülnénk és emlékeznénk Krisztus születésének ünnepére, egyetemi polgárokként is ráhangolódhatunk karácsonyra. Szeretettel várjuk a diákokat, oktatókat és az adminisztratív személyzet tagjait az EGYETEMI KARÁCSONYI ÜNNEPSÉGRE!

Dec11-14

CIPŐSDOBOZNYI SZERETET (ajándékok begyűjtése)

Hagyományos karácsonyi jótékonysági akció! AJÁNDÉKOZZ MEG EGY KISGYEREKET! SZEREZZ ÖRÖMET! A CSOMAGOT vagy éppen csak egy APRÓ AJÁNDÉKTÁRGYAT a PKED vagy az AJK irodáiban adhatod le RAJTA! JÓNAK LENNI JÓ!

Dec10

Dec9

Dec4-8

Dec3

Dec2

Dec1

Nov26

ÁDVENTIKOSZORÚ KÉSZÍTÉS

Nov25

Nov24

Minden óra, amit időgazdálkodásra fordítasz, órák ezreit eredményezi hosszútávon! …bárcsak lenne még egy napom, akkor rendesen fel tudnék készülni a vizsgára! …bárcsak reggelente úgy tudnék felkelni, hogy teli vagyok energiával! …bárcsak kevesebb időt kellene tanulással töltenem, és többet lehetnék a barátaimmal! …bárcsak ne 24, hanem 36 órából állna egy nap!

Nov19

Nov18

Nov17

Nov12

Nov11

Nov5

Nov4

Okt29

Okt28

Okt23

1956-os megemlékezés

Időpont: déli 12 óra Helyszín: PKE belső udvara

Okt22

Okt21

Okt15

Okt14

Okt10-11

Arra hívunk és bátorítunk, hogy baráti közösségben tapasztaljátok meg az imádság erejét. Különösen is imára hívunk, hiszen közvetlen környezetünkben és azon túl is háború dúlja fel az emberek életét, szakít szét családokat. Reméljük, ez nem folytatódik így tovább. Hisszük, hogy Isten meghallgat bennünket. Bízunk benne, hogy Ti is részesei lesztek az imádkozók sokaságának.

Okt8

Déli csendesség

Közös elcsendesedés és imaközösség a Diákklubban.

Okt7

Okt6

Szep25

GÓLYATÁBOR - nyitóáhítat

"Nincs annál nagyobb örömem, mintha hallom, hogy az én gyermekeim az igazságban járnak." (3Ján,1, 4)

Aug24-27

(Ne) Engedd el! A Konfi+ konferenciát és szakmai műhelyt ebben az évben 2014. augusztus 24-27. között Balatonszárszón rendezték meg. A konferencia témája: Hogyan szólítsuk meg a fiatal felnőtteket, azaz a 18-30 éves korosztályt?

Máj29

CSENDESNAP

A PARTIUMI KERESZTÉNY EGYETEMEN HAGYOMÁNYOSAN MINDEN ESZTENDŐBEN CSENDESNAPOT TARTUNK MENNYBEMENETEL ÜNNEPÉN

Dec17

KARÁCSONYI ÜNNEPSÉG

Hagyományainkhoz híven, mielőtt mindenki karácsonyi vakációra utazna, közösen ünnepeljük Jézus Krisztus születését: ökumenikus istentisztelettel és ünnepi műsorral.

Nov13

PARTIUM PÓDIUM

MEGHÍVOTT: Kubiszyn Viktor - A Drognapló szerzője

Okt27

A Debreceni Református Egyetemi Gyülekezet IDENTITÁSsal kapcsolatos interaktív kiállítását tekinthetik meg az érdeklődők. A kiállítás segít ráébreszteni arra, amiről sokszor megfeledkezünk, vagy meg sem gondolunk, vagyis hogy kik vagyunk mi valójában: honnan indultunk és hogy jutottunk ide.

Okt26

A Partiumi Keresztény Egyetem Gyülekezetének szervezésében egynapos időgazdálkodás tréninget tartunk. Az alkalmat a LÁTHATATLAN EGYETEM munkatársainak segítségével valósítjuk meg.

Okt21-25