EGYETEMES IMAHÉT AZ EGYETEMEN

"Adj innom!" (Jn 4,7) - szólt Jézus a samáriai asszonyhoz annak idején Jákób kútjánál.

Mire vagyunk mi szomjasak? Mire van szükségünk igazán? - merülnek fel a kérdések az ökumenikus imahét idei jelmondata kapcsán.

2015.02.26.

EGYETEMI GYÜLEKEZETEK TAVASZI TALÁLKOZÓJA

A Kárpát-medencei egyetemi gyülekezetek minden esztendőben találkoznak egymással. Idén Debrecen látja vendégül a többieket. Jelentkezz március 4-ig személyesen az egyetemi lelkésznél (ELÉRHETŐSÉG), vagy emailben a pkegyetemigyulekezet@gmail.com címen. (Jelentkezésedkor add meg a következő adatokat: név, szak, emailcím, telefonszám)

2015.02.26.

EGYETEMI KARÁCSONYI ÜNNEPSÉG

"Mert született néktek a Megtartó, ki az Úr Krisztus, a Dávid városában." - Lk2,11

Szeretettel várunk idén is hagyományos karácsonyi ünnepségünkre!

2014.12.12.

CIPŐSDOBOZNYI SZERETET

Tedd szebbé egy rászoruló gyerek karácsonyát!

Adományaidat, felajánlásodat leadhatod a PKED vagy az Arany János Kollégium irodájában, december 2-13. között.

2014.12.02.

KÉSZÍTS VELÜNK ÁDVENTI KOSZORÚT

Szeretnél egy ádventi koszorút, de nem tudod, hogyan kezdj hozzá? MI SEGÍTÜNK!

2014.11.24.

IDŐGAZDÁLKODÁS EGYETEMISTÁKNAK

Minden óra, amit időgazdálkodásra fordítasz, órák ezreit eredményezi hosszútávon!

…bárcsak lenne még egy napom, akkor rendesen fel tudnék készülni a vizsgára!

…bárcsak reggelente úgy tudnék felkelni, hogy teli vagyok energiával!

…bárcsak kevesebb időt kellene tanulással töltenem, és többet lehetnék a barátaimmal!

…bárcsak ne 24, hanem 36 órából állna egy nap!

2014.11.04.