EGYETEMI GYÜLEKEZETEK TAVASZI TALÁLKOZÓJA

A Kárpát-medencei egyetemi gyülekezetek minden esztendőben találkoznak egymással. Idén Debrecen látja vendégül a többieket. Jelentkezz március 4-ig személyesen az egyetemi lelkésznél (ELÉRHETŐSÉG), vagy emailben a pkegyetemigyulekezet@gmail.com címen. (Jelentkezésedkor add meg a következő adatokat: név, szak, emailcím, telefonszám)

EGYETEMI GYÜLEKEZETEK TAVASZI TALÁLKOZÓJA

Téma: Hit a hétköznapokban debref

Főelőadó: Hodossy-Takács Előd (DRHE)

Helyszín: Debreceni Egyetemi Templom

Szállás: Andaházi kollégium 8 ágyas szobákban (kb 8 perc gyalog a templomtól)

Érkezés Debrecenbe pénteken 17 óra, indulás Debrecenből: vasárnap 14 óra.

- 2 éjszaka szállás, 4 hideg és 2 meleg étel, teljes programon való részvétel = 6500Ft + útiköltség (ha sikerül támogatást szerezni akkor kevesebb)

Aki szeretne részt venni kérem jelentkezzen a pkegyetemigyulekezet@gmail.com címen, és hagyja meg a következő adatokat is: név, szak, évfolyam, telefonszám, e-mailcím

Ha bármilyen kérdés felmerül keressétek bátran személyesen Ráksi Lajos egyetemi lelkészt, hétköznap 9-15 óra között az AJK irodájában, ezeken az elérhetőségeken.

Jelöld a facebookon is hogy jösz.

ITT teheted meg.